seranta buyusu | EN KOMİK FIKRALAR komik-fikralar.com -->

seranta buyusu

O gün sisli bir havada, garip bir olay gözlemlenmişti.Evet o gün o insanlar belki orda olmasalardı kimbilir belki o zamanlar ölmeyeceklerdi ve bu hallere düşmeyeceklerdi.
11 kişi gece saat 2 30 civarlarında meyhanede delilercesine içmişlerdi.Ama biri dışında...
Bu kişi bir kızdı belki o an içmeli,delilercesine dans etmeli, kendini gecenin sezsizliği içinde kaybetmeliydi.Ama o bunların birini bile aklından geçirmemişti..Çünkü onun istediği başka bir şeydi.....
Rozinin düşündükleri şeyleri kimse bilemezdi.
11 kişi o gün saat 3 00 civarlarında ayyaş bir biçimde dışarı çıkıyorlardı.Gecenin sessizliği içinde garip bir ses duyuldu.Evet olaylar burda başlıyordu.11 kişi gece yürürken birşey fark ettiler rozi yanlarında yoktu.Aradan birkaç dakka geçtikten sonra birkaç metre uzalıklarında bulunan ormandan çığlık sesleri gelmişti.O zamanki ayaslıklarından dolayı hemen ormana damışlardı...!
O zaman ne olduysa insanlar dehşete düşmüştü ve olayı gördükten 1 saat sonra rozi ortaya çıkmıştı.Ama rozi eski rozi değildi.Bize söyledikleri tek şey şeranta, şeranta ve şeranta idi.DOĞRU şeranta büyüsüne kapılmıştı.Bize bir kitap getirdiğinde ise şeranta büyüsü başlamış oldu.belki o an yaşananlar olmasaydı 9 kişi ve arkasında bırktığı 12 kişi ölü olmayacaktı...
NOT YAZIYA İNANMAYANLAR VEYA BU HİKAYEYİ SAÇMA BULANLAR 9 MART 1912 SAYFALARINI KARIŞTIRSINLAR.(ROZİNİN NE OLDUĞU TAM OLARAK BİLİNMEMEKTEDİR.)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme