seytan ve Pariltisi | EN KOMİK FIKRALAR komik-fikralar.com -->

seytan ve Pariltisi

Birisiden duydum ki

Daha çocuktum.Çocukluğumun geçtiği eski mahallemizde oturuyorduk.Bir gün gece uyurken,eski evin bodrumunda,rüyamda iki adet yılan gördüm.Tabii ki küçük yaşta olmam ve çok korkmam nedeni ile,o rüyayı unutamadım.Aradan 7-8 yıl geçti.Lise'de okumaya başladım.Ama içimde çok mutlu bir his vardı.(Galiba şahsın yeni okula başlaması ona mutluluk vermiş)Daha sonraki haftalarda,nedense içime kapandım.Etrafımda sesler ve yüzler duymaya başladım.Bunlar,benim arkadaşlarımın(okul arkadaşlarını kastediyor) yüzleri ve sesleriydi.

O zaman bu herkese psikolojik bozukluk olarak geldi.Zaten benim notlarımda düşüktü.Dah sonra bu görüntüler hiç kafamdan çıkmazdı.Şu anda da hala var.Sadece 8 yıl boyunca bazı değişikliklere uğradı.

Sonuçta şeytan ve yardımsever meleğime ait görüntüler olduğunu anladım.

(Bundan sonrasını şeytanın çalışma şeklini merak edenler daha dikkatli okusun.)

Öncelikle kafamda arkadaşlarım iyi ve kötü şeklinde sınıflandırılıyordu.Hatta bunların kendi arasında bir organizasyon kurduğunu ve hayvanlarla rütbelendiğini düşünüyordum.İyilerin başında örümcek,kötülerin başında ise yengeç lakaplı biri vardı.Ben ise hiç bir gruba dahil olmayan,ama onların benim içimde dolaştığını bbildiğim,(belki hepsi arkadaşı,ondan!) tarafsız bir şahıstım. İlginçtir,ilk başlarda kötüler güçlü iken sonradan ikisi de eşit oldu.

(Şeytan yukarıda kendine zemin hazırlıyor.Saçma sapan bir düşünceye yöneltip,saplantı yapmak anlaşılan daha bir başlangıçmış.)

Daha sonra kötüler bana saldırarak,beni kızdırdı.Hatta birileri şeyimi elliyor,başkaları bana tecavüz ediyordu.İyiler ise,sanki bu olanları bilmiyormuş gibi davranıyordu.

(Şeytan yavaştan yavaştan şahsı kendine saldırtıyor.)

Daha sonra,bende başkalarına savunma amaçlı olmaksızın,hemde iyilere(kafasındaki var zannettiklerine) saldırdım.Çünkü onların bana olanları bildikleri halde,yardım etmediklerini düşünüyorddum.

(şeytan kısmen amacına ulaştı)

Sonra içimden kafamdaki kötülere fiili saldırma hissi geldi.

(hafiften davranışa dönüşüyor.)

Birden bunlara neden annnemin ve babamın engel olmadığını veya olamadığını düşünmeye başladım. Daha sonra,onların bir şey yapamayacaklarının kanıssına vardım.Birazda mevcut düşüncelerimin saçma olabileceğine kanaat getirdim.

(şeytan boşluğu dolduruyor.)

Üniversitede okurken,bir parıltı belirdi ve beyaz ışık(aslında şeytan) bana yardım etmeye başladı. Şöyleki
-Önceden kötülerin yapacağını söyleyerek(vay adi vay!)
-Bana güç vadederek(Zengin biri olmasında yardımcı olacağını,çünkü bunun memleketin çok hayrına olacağını,hatta şeytanında bu nedenle onun ile uğraştığını söylüyor)

(İşte asıl dikkat etmeniz gereken husus!)

Bunlar saçma gelsede uğraştığın kişilerin sanki onlarla uğraştığımı belirten ipuçları vermesi,hatta bir kere bu parıltının bir kazayı önceden haber vermesi,
-----ama en önemlisi-----anlamsız bulduğum,ama ailemi katleceğim hissini önceden bana haber vermesi beni onun kölesi tyaptı ve hoşlanmama sebep oldu.

(Şeytan katlenme hissini verip,kendisi daha sonra peri kılığında engelliyor.)

Daha sonra birileriyle(cinleri kastediyor ama şeytan) seviştim.Hemde defalarca!

Şu anda içimdeki garip bir sadistlik hissinden ve bunun artmasından kuşkulanıyor ama meleğime güveniyorum.

(şeytan acaba kimi katletmek istiyor?)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönderme